KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16066312
nr 1606 6312
Mariana Manner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 71/240, daterad -96. Bildmått: 20x25, oramad
Mariana Manner, född 1943 i Lidköping, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 18 mars 2024
kl 20:10:31
Mariana Manner
Läs mer om Mariana Manner